Peppy San Badger, znám také jako Little Peppy, vychází ze strany otce Mr San Peppy ( po Leo San a full brother s Peppy San) z linie Zantanona. Na fotce v sedle s Buster Welchem vyhrál Peppy San Badger NCHA Futurity v r. 1977 a NCHA Derby v r. 1978.

Peppy San ve výčtu pokračoval v chovné kariéře - jeho syn Peponita se zařadil též do NCHA Síně slávy, v roce 1977 a 1979 byl NCHA světovým championem cuttingových koní. V letech 1977 a 1978 se stal AQHA světovým šampiónem seniorských cuttingových koní.

Mr.San Peppy byl v roce 1974 a 1976 NCHA světovým šampiónem cuttingových koní. V roce 1972 byl NCHA Derby chamionem. Mr.San Peppy byl také světovým šampiónem cuttingových koní a AQHA ho ocenila titulem High-Point Cutting Stallion.

Peppy San Badger je synem Mr.San Peppyho. Vyhrál v roce 1977 NCHA Futurity a o rok později NCHA Derby. Roku 1980 byl NCHA Reverse World Champion a získal čestné místo v NCHA Síni slávy.

Jako chovný hřebec zvyšoval kredit své rodiny. Peppymint Twist byl šampiónem NCHA Derby konaného roku 1983. Mnoho jeho hříbat se umístilo v Top 10 na AQHA světových mistrovství v reiningu, calf ropingu a cuttingu. Bodobali na NCHA Futurity a NCHA Derby. Little Peppy byl také otcem AQHA Superior cuttingového koně Little Marvel a mnoha koní s tituly AQHA ROM.

Mr.San Peppy byl také otcem Tenino San - NCHA světovým šampiónem z roku 1982. Mezi jeho další skvělé potomky patří Peppy Rancho, Peppy San Chato, Peppys Pluma, Organ Grinder a Peppys Regona.

#1 ALL-TIME LEADING SIRE OF CUTTING EARNERS 
Lifetime Earnings of Offspring: Exceeding $23,500,000
Top Ten Leading Reined Cowhorse Sire & Leading Reining Sire

SHOW RECORD: NCHA Earnings: $172, 711
* NCHA Hall of Fame  *  NCHA Futurity Open Champion        
* NCHA Open Derby Champion  * World Champion, NCHA CUTTING 3X
* NCHA Reserve World Champion

peppy san badger

peppy s. b.